Templombúcsú – Mindenszentek 2017.

November első vasárnapja a Vámosszabadi Mindenszentek templom búcsúünnepe. Az ünnepélyes szentmise 11 órakor kezdődik, melyet mons. Németh László pápai prelátus, általános püspöki helynök celebrál, aki ez évben ünnepelte aranymiséjét. A mise végén aranymisés áldásban részesíti a híveket.

Szentmisék rendje: 2017. október 30 – november 5. – 44. hét
Szerda
XI. 1.
Mindenszentek
16:00 Vámosi temető nagykeresztjénél közös ima a halottakért
17:00 Szabadi temető nagykeresztjénél közös ima a halottakért
Aki szeretne új vagy felújított sírkövet megáldani, kérem hogy előre jelezze a sekrestyében.
18.00 Szentmise
Csütörtök
XI. 2.
Halottak napja
17:00 Szentmise
Péntek
XI. 3.
Elsőpéntek
18:00 Szentmise
Vasárnap
XI. 5.
Templombúcsú – Mindenszentek
Az ünnepélyes szentmise 11 órakor kezdődik, melyet mons. Németh László pápai prelátus, általános püspöki helynök celebrál, aki ez évben ünnepelte aranymiséjét. A mise végén aranymisés áldásban részesíti a híveket.